Max EQP wordt
MaxAmaze

Na onze strepen te hebben verdiend in de paardensport, zet ons team zijn opmars voort als MaxAmaze.

2023 10 07 Blacklabel Max Amaze 06899 baseline

Maak kennis met MaxAmaze

Een rijke geschiedenis in de wereld van de paardensport bezorgde ons team de nodige bagage om nieuwe stappen te zetten. Met een stevige expertise op het gebied van licht, geluid, ledtechnologie, special effects en entertainment belooft MaxAmaze de sportbeleving naar ongekende hoogtes te tillen.

Of het nu gaat om een paardensportarena, een voetbalstadion of een niet-alledaagse venue: de aanwezigheid van MaxAmaze belooft een ultieme ervaring voor iedere toeschouwer. Ontdek zelf de meerwaarde van MaxAmaze en laat je inspireren voor jouw sportbeleving.

Geïnspireerd?
Ga voor een
ultieme sportervaring!

Geïnspireerd?
Ga voor een
ultieme
sportervaring!

contacteer MaxAmaze